Podsumowanie roku 2012

2012 już praktycznie za nami, więc czas na podsumowania. Udało się przywrócić serwis PowerMetal.pl do życia, zatem jest to niewątpliwie sukces! Serwis działa od lipca czyli 7 miesięcy, podczas których pojawiło się 42 wpisów (ech, mało :) ). Przez ten czas zanotowaliśmy ponad 7 tysięcy unikalnych wejść (zatem raczej słaby wynik). Celem uruchomienia serwisu było dostarczanie najnowszych aktualności związanych z muzyką Power Metalową i Heavy Metalową. Niestety tego celu nie udało się w pełni zrealizować. Nowe wpisy powinny się pojawiać częściej i szybciej. Myślę, że na poprawę tego stanu wpłynęła by większa liczba redaktorów, ponieważ serwis obecnie prowadzę w pojedynkę. Zatem jeżeli to czytasz i chciałbyś pomóc w rozwoju serwisu Powermetal.pl daj znać (przez formularz kontaktowy, albo w komentarzu).
 
Chciałbym też poznać waszą opinie na temat niniejszego serwisu. Napiszcie w komentarzach co wam się nie podoba lub co wam się podoba, jakie macie propozycje co do przyszłości serwisu.
Część osób może być nieco rozczarowana tym, że obecna forma w niczym nie przypomina tego co kiedyś było serwisem powermetal.pl, ale tak jak już pisałem kiedyś na wstępie tamtejszy serwis został stracony bezpowrotnie i niema większego związku z tym co jest obecnie.

Na zakończenie życzę wszystkim jeszcze lepszego nowego roku 2013.

Pozdrawiam


3 komentarze do “Podsumowanie roku 2012”

 1. Corgan pisze:

  Ja korzystam z portalu od niedawna, więc nie wiem jak to wspaniale kiedyś było. :d
  Niektóre newsy są pisane z opóźnieniem (np. o odejściu Anette z Nightwisha było napisane tydzień po tym wydarzeniu), ale mimo to dowiedziałem się o kilku ciekawych nowościach, o których gdzie indziej bym raczej nie usłyszał, bo stron o tematyce muzycznej specjalnie nie przeglądam. :P
  Fajnie byłoby ujrzeć jeszcze coś innego oprócz samych newsów, np. jakieś recenzje płyt, no ale jeśli prowadzisz portal samemu to i tak jest bardzo dobrze.
  Pozdrawiam, Corgan.

 2. MaxDamage pisze:

  Jeśli chodzi o spóźnione newsy faktycznie jest sporo do poprawy i postaram się poprawić w tym względzie.
  Jeśli chodzi o brak innej treści jak np. recenzje to założenie było takie aby unikać treści opiniotwórczych. Sam osobiście prawie nie czytam recenzji ponieważ rzadko kiedy zgadzają z moim gustem. Zastanawiałem się nad osobnym działem w stylu recenzje czytelników na osobnej podstronie, i może faktycznie jest to dobry kierunek, ale najpierw trzeba by to porządnie przygotować i dostosować do wordpressa.

 3. Ghost_Writer pisze:

  I ja w końcu powróciłem do powermetal.pl
  Tyle czasu wyłączony….
  Mam nadzieję że zaczniecie stawiać go z powrotem na nogi…
  Co się w ogóle stało z alfabetycznym podziałem kapel?
  Jej…
  BTW. Jeśli będziecie potrzebować pomocy, coś na wzór pisarzy. Mogę pomóc.

  Stej Hevi

Dodaj komentarz