Zaczynamy

Witam wszystkich w nowej odsłonie PowerMetal.pl. Niniejszy serwis będzie zupełnie czymś nowym.
Głównym celem serwisu będzie zbieranie w jednym miejscu aktualności ze świata heavy i power metalu. Chciałbym aby ten serwis miał charakter informacyjny, zatem recenzje i inne artykuły opiniotwórcze będą się pojawiać raczej sporadycznie, będą się natomiast pojawiać informacje o premierach, wydarzeniach, koncertach, festiwalach, zospołach, ciekawostki, itp. Aby zapewnić Wam najświeższe aktualności przygotowałem sobie specjalny skrypt monitorujący wszelakie strony tematyczne, strony zespołów, rssy, facebooki, itd.
Na początek przedstawię zestawienie najciekawszych premier płytowych oraz skrót najciekawszych aktualności od początku 2012 roku.

 

 

PS. Zapewne zastanawiacie się co się stało z poprzednią stroną, która wiele lat temu przestała funkconować. Jak udało mi się wyczytać na forum http://www.powerofmetal.fora.pl poprzednia strona niestety została bezpowrotnie stracona.

PS2. Na koniec jeszcze kilka słów o mnie. W internecie lubię zachowywać anonimowość, ale przeważnie podpisuję się nickiem MaxDamage, zatem niektórzy z was mogą mnie kojarzyć. Aktualnie prowadzę ten portal w pojedynkę, chociaż istnieje prawdopodobieństwo, że skład się powiększy.

Pozdrawiam,
MaxDamage


Dodaj komentarz